בסיס מיטה טוב - הדבר הבסיסי ביותר

 
 
לכל דבר בעולם יש בסיס, וכל אחד יודע שעל מנת להצליח בכל תחום דרוש בסיס איתן. כך, למשל, שנת לילה איכותית היא הבסיס לתפקוד שלנו במהלך כל היום. ללא שינה איכותית תפקודנו ייפגם. רבים מחוליי העולם המודרני נובעים מכך שאנשים מקדישים את מלוא מרצם לעבודה קשה, אך אינם משקיעים דיו במנוחה, אשר מספקת לגופם את הדלק הדרוש על מנת לתפקד כהלכה. חוסר בשינה איכותית משפיע על כישורינו המנטליים והפיסיים כאחד. כך, למשל, פעמים רבות הדרך הכי טובה לטפל בדיכאון או בתחושת שחיקה היא להוריד הילוך, לשכב ולנוח.

אבל גם לנוח צריך לדעת – מנוחה על מצע לא מתאים יכולה עם הזמן להביא לבעיות כגון כאבי צוואר וכאבי גב או פשוט להחריף את הסבל מבעיות קיימות. לכן ישנה חשיבות רבה לבחירת מזרנים איכותיים אשר מתאימים למבנה גופו, לצרכיו ולהעדפותיו של כל אחד. מזרן אשר מתאים לאדם אחד, לא בהכרח יתאים לאדם אחר, ומומחים בתחום המיטות והמזרנים יודעים להתאים את המוצרים המתאימים לכל דורש.

בסיסי מיטות – זה בסיסי!

אז אם השינה היא הבסיס לתפקוד תקין ולאיכות חיים ומזרנים מתאימים הם הבסיס לשינה בריאה, מהו הבסיס של המזרנים? גם המזרן הטוב ביותר לא יוכל להעניק לבעליו את מלוא היתרונות שלו, ללא בסיס מיטה מתאים!

אנשים רבים משקיעים ברכישת מזרנים יקרים ואיכותיים, אך שוגים במחשבה כי יוכלו להניח את המזרנים על כל בסיס מיטה, זול ופשוט ככל שיהיה. למעשה, על מנת להפיק תועלת מן המזרן, וכן על מנת לשמור עליו ולהאריך את חייו, יש צורך בבסיס מיטה איכותי. בסיס המיטה אינו רק רהיט אופנתי אשר אמור להיות אסתטי. הוא אמור לשאת מלוא כובד המזרן והשוכבים עליו לאורך זמן רב, ולעשות זאת באופן נוח על מנת לאפשר מנוחה הולמת.

בסיס מיטה לחדר השינה המודרני
סטנדרט הבנייה בשנים האחרונות שונה מן הסטנדרטים בעבר, וכעת חדרי שינה רבים מאופיינים בחלל מצומצם יותר, אשר דורש היערכות מתאימה וניצול חכם של כל ס"מ. לכן, אנשים רבים בוחרים בבסיס מיטה אשר כולל גם שטחי אכסון חכמים, אשר מאפשרים לנצל את החלל שמתחת למיטה. מטבע הדברים לא רק החלל שבסיס מיטה חשוב, אלא גם המנגנון באמצעותו הוא נפתח. מנגנון זה מותאם לפי החדר בו צפויה המיטה להיות מוצבת, כאשר ישנם חדרים בהם פתיחה בקדמת המיטה מתאימה, בעוד שבחדרים אחרים מתאימה יותר פתיחה מן הצד, ואילו בחדרי שינה אחרים פתיחה של המיטה למעלה היא שיטת הפתיחה המועדפת.

מוניטין 122 – הבסיס לרכישה נבונה של מזרנים ומיטות
עם למעלה מ-80 ניסיון בתחום המזרנים והמיטות, המומחים של מוניטין 122 הם הכתובת לכל שאלה, בקשה ודרישה בכל הנוגע למנוחה. צוות החברה ישמח לעמוד לשירותכם, להשיב לכל שאלה ולספק ייעוץ מקצועי – הכול על מנת שתוכלו לזכות בשנה ערבה, מתוקה ובריאה!
 
 
 
מזרנים
 
מזרונים
 
מזרנים נוחים
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
נחלת בנימין 122, תל אביב 66066 
טל': 6823362 - 03, פקס: 6815392 - 03
דוא"ל: monitin@monitin122.co.il
 
שעות פתיחה  א'-ה': 9:00 - 18:00 רצוף  ו': 9:00 - 14:00
מוניטין 122 בגוגל +               
 
Show Profile