הכל על מזרונים לסוגיהם

 
כשאנשים נכנסים לחנות למכירת מזרנים, במבט ראשון נדמה להם שכל המזרונים בחנות נראים אותו דבר, ומתומחרים בצורה שונה רק משום שהם מיוצרים על ידי חברה כזאת או אחרת. אמנם, היצרנים של אותם מזרנים מפזרים הבטחות על ימין ועל שמאל לגבי איכות המזרן שהם משווקים והיכולת שלו לספק את התמיכה המושלמת לגב ולסייע בפתרון כאבי גב קיימים, אבל בפרסום כמו בפרסום – יש לקחת את כל ההבטחות הללו בעירבון מוגבל ולבחור מזרן בעיקר על פי הנוחות.
 
 
מזרנים – משמעות הקפיצים                
כולנו שמענו על מזרני קפיצים. הטענה היא שמדובר במזרנים בריאותיים המספקים לכל חלקי הגוף את התמיכה שהם זקוקים לה, ואכן, יש דברים בגו, אולם כאי להעמיד אותם על דיוקם. מזרני קפיצים נחלקים לשני סוגים: האחד – מזרני קפיצים משולבים, שבהם הקפיצים מחוברים זה לזה ומהווים יחידה אחת, ומזרני קפיצים מבודדים שבהם כל קפיץ ארוז במעין שרוול נפרד. המזרנים המשולבים מתאימים יותר לבתים בהם יש ילדים שמאוד אוהבים
 
 
 
מזרנים
 
 
 
לקפוץ על המיטות, אולם מכל שאר הבחינות הבחירה ביניהם צריכה להתבסס על נוחות בלבד. יהיו שיעדיפו מזרנים עם קפיצים משולבים כי הם ירגישו שהם מספקים תמיכה טובה יותר לכל חלקי גופם, ויהיו שיעדיפו את המזרונים עם הקפיצים המבודדים כי הם יהיו להם נוחים ותומכים יותר. בכל מקרה חשוב לדעת כי מזרני קפיצים משולבים רצוי להחליף כל 8-7 שנים אז הם מאבדים מגמישותם, ומזרני קפיצים מבודדים רצוי להחליף כל 6-5 שנים.

מזרנים – החלטה (לא כל כך) קשה
מעבר לבחירה בין סוגי מזרנים שונים (קפיצים, ויסקו, לטקס, ספוג) שלכל אחד מהם יש יתרונות וחסרונות, ישנו פרמטר נוסף שיש להתחשב בו כאשר בוחרים מזרן והוא דרגת הקושי של המוצר. ישנם מזרנים בעלי דרגת קושי גבוהה במיוחד וישנם כאלה בעלי דרגת קושי נמוכה. על פי המיתוס, מזרן קשה יותר הוא מזרן בריא יותר משום שהוא מספק תמיכה טובה יותר לגוף בכלל ולגב בפרט, אולם, כאמור, זהו רק מיתוס, אורתופדים מומחים אומרים שכל מזרון שנוח לאדם לשכב עליו ובתנאי שמדובר באדם בריא, הוא מזרן טוב בשבילו. אנשים בריאים יכולים לישון גם על הקרקע מבחינת התמיכה לגב, ולכן כל מזרן שעליו יישן בנוחות הוא מזרן טוב. אמנם, כשבוחרים מזרנים חשוב לשים לב למרכז הבריאותי ואת המבנה האנטומי שלהם, משום שסביר להניח שמזרנים אלה יהיו לכם מאוד נוחים וישרתו אתכם לאורך זמן.

מזרנים הם המוניטין שלנו
מוניטין 122 משווקת מגוון סוגים של מזרנים מתוצרת החברות המובילות ברץ ובעולם. הנכם מוזמנים להגיע אל אולם התצוגה שלנו, להתרשם מההיצע וכמובן – לנסות זאת בעצמכם. אנחנו בטוחים שבין כל אותם מזרנים שבחנות תוכלו למצוא את המזרן המתאים לכם ביותר, הן מבחינת נוחות והן מבחינת תקציב. צוות היועצים המומחים שלנו ישמח לעמוד לשירותכם, לספק המלצות ולתת תשובה לכל שאלה.

נשמח לראותכם!
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
נחלת בנימין 122, תל אביב 66066 
טל': 6823362 - 03, פקס: 6815392 - 03
דוא"ל: monitin@monitin122.co.il
 
שעות פתיחה  א'-ה': 9:00 - 18:00 רצוף  ו': 9:00 - 14:00
מוניטין 122 בגוגל +               
 
Show Profile