כל הפלוסים במיטה וחצי

 
אם אתם הורים לנערים מתבגרים, שכבר צריכים להחליף את מיטת הנוער שעליה הם ישנים, בוודאי כבר שמעתם מהם את המושג "מיטה וחצי". מדובר במיטה שרוחבה גדול יותר מזה של מיטת יחיד אך קטן יותר ממיטה זוגית, ומכאן שמה. מדובר במיטה שהיא מאוד פופולארית בקרב בני הנוער, ואם תרכשו כזאת עבור הילד הפרטי שלכם, שהוא בעצם כבר נער, בוודאי תשמחו אותו מאוד. אבל, מעבר לכך שתשמחו אותו, שזו סיבה טובה בפני עצמה אך לא סיבה מספיקה, חשוב שתדעו שיש לה יתרונות רבים, ההופכים אותה למיטה הטובה ביותר עבור הילד שלכם.   
 
מאמר מיטה וחצי        מאמר מיטות וחצי       מאמרים מיטה וחצי

 
כל היתרונות במקום אחד

תמיכה מושלמת לגב – המזרן המגיע עם מיטה וחצי הינו מזרן המספק את כל התמיכה הרצויה לשמירה על בריאות הגב. המזרון תומך בעמוד השדרה בפרט, דבר החשוב מאוד לשמירה על עמוד שדרה ישר ועל יציבה נכונה.

שיפור איכות השינה – משום שרוחבה של המיטה הינו גדול יותר מרוחבה של מיטת יחיד, הרי שהיא מאפשרת לילדכם לישון כאוות רצונו מבלי להצטופף ליד הקיר. האפשרות "לישון באלכסון" בשילוב הריפוד הנוח של המזרן, תורמים רבות לאיכות השינה של הילד, דבר החשוב מאוד להתפתחותו הבריאה והתקינה.

פרקטיות לאורך זמן – מיטה זו היא מיטה פרקטית, נקודה: היא כוללת ארגז מצעים גדול לאחסון מצעי חורף וקיץ כאחד, דבר שחוסך הרבה מקום בארון; היא ארוכה מספיק כדי לשמש את הנער לאורך זמן; וכמובן – היא בעלת תו תקן ובנויה בסטנדרטים גבוהים כך שהילד שלכם ואתם בהחלט תוכלו ליהנות ממנה לפרק זמן ארוך במיוחד.

שלל צבעים ועיצובים – עוד יתרון חשוב שיש לה, הוא שניתן להשיג אותה במגוון דוגמאות ובשלל צבעים. אמנם, יתרון זה הוא יתרון שחשוב בעיקר עבור הילד שלכם, אבל מכיוון שהוא יהיה, כנראה, זה שיבחר את הדוגמה, סביר להניח שהוא ישמח לישון במיטה זו למשך זמן רב, וזה כבר, כמובן, יתרון משמעותי עבורכם.

כיבוד העצמאות והפרטיות – אתם בוודאי שואלים את עצמכם מה הקשר בין רכישת מיטה וחצי לכיבוד הפרטיות והעצמאות של הילד. ההסבר הוא פשוט: אם תתנו לילד שלכם לבחור בעצמו את המיטה שלו ולא תכריחו אותו לישון על מיטה שאתם בחרתם בשבילו, הרי שתחזקו את תחושת העצמאות שלו; אם הילד שלכם יאהב את המיטה שהוא בחר לעצמו, הרי שהחדר יהווה עבורו מקום שהוא אוהב לשהות בו, ואם תנו לו את הפרטיות לה הוא זקוק כנער מתבגר, תתנו לו את ההרגשה שאתם סומכים עליו ותחזקו את ביטחונו העצמי.

מוניטין 122 - בשביל הילד שלכם ובשבילכם
מוניטין 122 מציעה מבחר עצום של מיטות המשתייכות לקטגוריה "מיטה וחצי", שביניהן הילד שלכם בוודאי יוכל למצוא את המיטה שמתאימה בדיוק לטעמו. הנכם מוזמנים להתרשם מהתמונות באתר ולהגיע אל אולם התצוגה שלנו, והמומחים שלנו ישמחו לסייע לכם לבחור מיטה וחצי – מיטה איכותית עבור הילד שלכם.

לקבלת מידע נוסף – פנו אלינו ונשמח לעמוד לשירותכם.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
נחלת בנימין 122, תל אביב 66066 
טל': 6823362 - 03, פקס: 6815392 - 03
דוא"ל: monitin@monitin122.co.il
 
שעות פתיחה  א'-ה': 9:00 - 18:00 רצוף  ו': 9:00 - 14:00
מוניטין 122 בגוגל +               
 
Show Profile