ספפה - מיטת נוער אולטימטיבית

 
 

על אף שמה, ספת נוער משמשת כיותר מספה – היא למעשה מהווה גם ספה וגם מיטה. בשל תפקידה השני, קרי, ייעודה לשינה, עולה חשיבות הבחירה בספת נוער שתהיה לא רק יפה ונוחה לישיבה, אלא בעיקר – נוחה ובריאה לשנת לילה טובה. אי אפשר להסתפק בספה רגילה לצורך זה, אלא בספת נוער שהיא בראש ובראשונה מיטה בריאה, המתאימה לשינה.


הפן הבריאותי בבחירת ספת נוער
שנת לילה איכותית היא חיונית בגיל ההתבגרות, הן עבור הגוף והן עבור הנפש. מחסור בשינה מוביל לסטרס, לבעיות ריכוז בבית הספר, לעייפות במהלך שעות יום, מצבי רוח הפכפכים, דיכאון והאטת זמן התגובה של בני הנוער. לכן חשוב מאוד לבחור ספת נוער שתוכל לספק לילד שלכם את התנאים הטובים ביותר לשינה: מזרון איכותי, נוח ובריא לגב, המספק תמיכה נאותה לגוף כולו ולעמוד השדרה בפרט.

ישנן ספות נוער כגון ספפה של עמינח המבטיחות יתרונות בריאותיים לצד עיצובים צעירים וצבעים אופנתיים. זו יכולה להיות בחירה נהדרת, שכן הספפה מצוידת במזרן בעל מרכז בריאותי, שאינו רק יפה לעין אלא גם איכותי לגוף כולו.

חשוב להקפיד גם על אורכה של ספת הנוער – אם הישן בה גבוה במיוחד, על הספה להתאים לגובהו ולא להיות קצרה מדי, באופן שיהיה לא נוח לשינה, וכן לא יספק את התמיכה הנדרשת לכל אורך הגוף. ככלל, ספת נוער צריכה להיות ארוכה יותר מהישן בה.

העיצוב
צרכיהם ורצונותיהם של בני נוער שונים משל המבוגרים. הם מתייחסים למיטה גם כאל ספה (ומכאן השם ספת נוער), המשמשת לאירוח חברים בחדרם. מכיוון שכך, הם ירצו מיטה שעיצובה מזכיר יותר ספה, בעלת יכולת פתיחה ושינוי בהתאם לתפקוד הנבחר באותה עת. הצבעים של ספות הנוער הם עזים ומגוונים – אם בצבע אחיד וחזק, או אם בדוגמא אופנתית.

כדאי לשתף את בני הנוער בהחלטה איזו ספת נוער לרכוש עבורם, כדי שיהיו מרוצים מהמוצר הנרכש. החליטו אתם על ספת הנוער המתאימה מבחינה בריאותית, ואילו את ההחלטה על עיצוב הספה השאירו לילדים. אפשר לבחור במוצר איכותי, כגון ספפה, ואזי להציג בפני הנער קטלוג של אותו מותג, כדי שיבחר ממנו את הדגם והצבע הקרובים ביותר אל לבו.


שיקולים נוספים שכדאי לשים לב אליהם בבחירת ספת נוער
איכותו של הרהיט – קנייה מחברה מוכרת, ותיקה וידועה תבטיח שאתם מקבלים מוצר שיחזיק לשנים ארוכות. כדאי גם לבדוק האם הספה עומדת בתקנים הדרושים.

הריפוד – עדיף לא לבחור בבד עדין מדי, שכן ספת הנוער תשמש לא רק לשינה אלא גם לאירוח חברים. מוטב לבחור בבד עמיד, שקל לנקותו במידת הצורך.

 
 
 
ספפה
 
ספפה מעוצבת
 
ספפה נוחה
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
נחלת בנימין 122, תל אביב 66066 
טל': 6823362 - 03, פקס: 6815392 - 03
דוא"ל: monitin@monitin122.co.il
 
שעות פתיחה  א'-ה': 9:00 - 18:00 רצוף  ו': 9:00 - 14:00
מוניטין 122 בגוגל +               
 
Show Profile