מזרונים אורטופדיים

 

  מזרונים אורטופדיים


מזרונים איכותיים ממיטב המותגים בתחום, קונים רק אצל מוניטין 122!
מוניטין 122 מביאה לכם את המילה האחרונה בתחום של מזרונים אורטופדיים, וזאת באיכות גבוהה ביותר ומחירים נוחים לכל כיס. באולם התצוגה של החברה בנחלת בנימין שבתל אביב תוכלו להתרשם ממבחר עצום של מזרונים אורטופדיים מסוגים שונים, אשר מביאים לכדי שלמות את ההתפתחויות האחרונות בתחום המזרונים.
ישנם מספר סוגי מזרונים אורטופדיים במוניטין 122
מזרונים אורטופדיים - קינג קוילמזרונים אורטופדיים - עמינחמזרונים אורטופדיים - סילי פוסטרופדי
מזרונים אורטופדיים - קינג קוילמזרונים אורטופדיים - עמינחמזרונים אורטופדיים - סילי פוסטרופדי
 
ובנוסף:
        מזרוני פוליגב
•      מזרוני פולירון
•      ועוד
 
 
 
 
 
בחירת מזרונים אורטופדיים
כשיש כל כך הרבה אפשרויות לבחור מתוכן, רבים מתבלבלים ותוהים – איזה מהמזרונים האורטופדיים הוא הטוב ביותר עבורם. ובכן, למרות שאנשים רבים מביעים דעות שונות, וכל אחד מתיימר לדעת מהו המזרון הכי טוב, אנו במוניטין 122, עם למעלה מ-70 שנה בתחום יודעים שהמזרונים הכי טובים, הם פשוט מזרונים אורטופדיים איכותיים שמתאימים לבעליהם. משמעות הדבר שהמזרון הכי מתאים עבורכם, הוא המזרון שהכי נוח לכם לשכב עליו, והמזרון שמתאים למבנה הגוף שלכם.
מסיבה זאת, במוניטין 122 ממתין לכם צוות מנוסה ומסור, אשר מתמחה כבר שלושה דורות בהתאמה בין מזרונים אורטופדיים איכותיים לבין כל אחד מהלקוחות. בין אם מדובר במזרוני קפיצים, במזרוני ספוג, מזרוני לטקס או מזרונים מכל סוג אחר, צוות החנות ישמח להציג בפניכם את המגוון הרחב העומד לרשותכם, וכמובן, לספר לכם על המחירים האטרקטיביים ועל תנאי התשלום הנוחים שיאפשרו לכם לקחת את מזרון החלומות שלכם הביתה – כי בשביל חלומות גדולים באמת צריך מזרונים אורטופדיים הכי טובים שיש!
האתר
כדי להפיץ את בשורת המזרונים האיכותיים של מוניטין 122, הקמנו את אתר האינטרנט בו אתם נמצאים כעת. אתם מוזמנים לגלוש בין עמודי האתר, להתרשם ממגוון המזרנים והמוצרים הנלווים וללמוד קצת עלינו. לאחר מכן, נשמח לעמוד לשירותכם בכל שאלה.
נותנים לכם גב
יש לכם שאלה? בקשה? בעיה? צרו עימנו קשר ללא היסוס. אנו כאן בשבילכם, נותנים לכם גב כדי שתוכלו לישון בשקט!


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
נחלת בנימין 122, תל אביב 66066 
טל': 6823362 - 03, פקס: 6815392 - 03
דוא"ל: monitin@monitin122.co.il
 
שעות פתיחה  א'-ה': 9:00 - 18:00 רצוף  ו': 9:00 - 14:00
מוניטין 122 בגוגל +               
 
Show Profile